Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SUNAN MALZEMECİLİK İFTAR YEMEĞİ Bartın, Zonguldak, Çaycuma ve Devrek Mobilya Firmalarıyla İftarda Buluştu

Okunma: 880

03.07.2017 15:13

Sunan Malzemecilik Bartın’da ki iş ortaklarına iftar yemeği düzenledi.

Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Zonguldak ve Bartın bölgelerine hizmet sunan Sunan Malzemecilik Bartın’da Grand Astra Resort Otel’de düzenlediği iftar yemeği ile iş ortaklarıyla bir araya geldi.

İftar yemeğine, Sunan Malzemecilik Firma sahipleri Lütfi Sunman ve Cem Sunman’ın yanı sıra Bartın, Çaycuma ve Devrek’de Mobilyacılık Sektöründe faaliyet gösteren firma sahipleri katıldı.

İftar sonrasında konuşma yapan firma sahibi Lütfi Sunman; ‘’ Ticaret ortaklarımız olarak iftar programımıza geldiğiniz için teşekkür ederim. Bu Ticari ilişkinin sosyalleşmesidir. Bu iftarlarımız artık geleneksel hale geldi. Bartın Devrek ve Çaycuma mobilya konusunda son zamanlarda büyümeye başladı. Bunun sebepleri de büyük imalat hanelerin açılması, ihracatların artmasını örnek gösterebiliriz. Sizlerde bu büyük mobilya ekonomisinin büyük fertleriniz. Sunan Malzemecilik olarak bizlerde her gün gelişen büyüyen bir firma olarak size en iyi hizmeti sunmak için çaba sarf ediyoruz. Sizlere de büyük işler düşüyor. Biliyorsunuz ki kendisini yenilemeyen taleplere yetişemeyen firmalar mutlaka ilerleyen yıllarda sorun yaşıyor. Bu nedenle sizlerde mutlaka işlerinizi yenileyip farklılıklar sunarsanız tercih edilen firma olursunuz. Hedeflerinizi büyük tutun. Benim 37 yıllık tecrübem var. Arge konusuna çok önem vermeniz gerekiyor. Sürekli kendinizi yenilemeniz gerekiyor. ‘’ dedi

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.1577
0.158362019-09-19 11:17:21