Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ŞOK GÖRÜNTÜLER HAKKINDA AÇIKLAMA Hastane yönetiminden BTV Haber Merkezine açıklama geldi...

Okunma: 1081

24.07.2017 13:03

Hastane Yönetiminden Açıklama

 

 

Bartın TV’nin video görüntüleriyle yetkililerin ve kamuoyunun dikkatine sunduğu Bartın Devlet Hastanesi yataklı servis katlarında, dağıtılan yemek tabakları ve tablodlarının toplanıp yıkandığı ofislerde ki böcek görüntülerinin ardından hastane yetkilileri haber merkezimize açıklamalarda bulundular.

  

 

Yapılan açıklamada temizlik firmasının ek bina ve ana binalara ait Haziran ayı sounda yaptığı ilaçlamalara ait bilgilerin yer aldığı fotoğraflar servis edildi.

 

 

Fotoğraflarda temizlik firmasına hafta içi ve bugün yaptırılan ilaçlamalara ait görüntüler yer aldı.

 

 

Haşerelere karşı hastane idaresi olarak gerekli çalışmaları yaptıklarını belirten hastane yetkilileri Göğüs Hastalıkları Binası depolarının da bu kapsamda tamamen yeniden düzenlendiğini, badana boya işlemlerinin komple yapıldığını ve hizmet kalitesini sürekli artırma eğiliminde olduklarını kaydederek habere konu olan olayın tamamen talihsizlik olduğu ifade edildi.

 

Açıklamada böcek görüntülerinin yer aldığı ofisin mutfak  ve yemekhane olmadığına da vurgu yapılarak bulaşıkların toplanıp yıkama işlemlerinin yapıldığı ofis olduğu belirtildi.

 

 

 
Etiketler: bartın, hastane, açıklama, temizlik

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.28998
0.290382019-10-21 13:45:06