Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÖNLEM ALINMADI YOL GÖÇTÜ

Çevre Yolu Arka Sokakta özel bir firma tarafından yürütülen inşaat çalışmasında önlem alınmadığı için sokak yolu göçtü. Çevre sakinleri göçüğün büyümesinden ve evlerinin de zarar görmesinden endişeli.

Okunma: 9321

02.05.2017 18:19

çevre yolu arka sokak, bartın çevre yolu arka sokak, inşaat çalışması, yol göçtü

 

Bartın Kemerköprü Mahallesi Çevre Yolu Arka Sokakta özel bir firma tarafından yürütülen inşaat çalışmasında sokak yolu göçtü. Göçen yol nedeniyle sokak trafiğe kapandı.

 

Çevre Yolu Arka Sokakta özel bir firma tarafından inşaat çalışmasının yapıldığı bölgede inşaat çalışmasından kaynaklanan göçük yaşandı. Göçük nedeniyle çevre sakinlerinin kullandığı yolda tamamen göçtü.

 

Mahalle sakinleri inşaat firmasının gerekli tedbirleri almadan çalışma başlatmasından dolayı göçükler yaşandığı iddiasında.

 

Öte yandan göçükler nedeniyle büyük korku yaşayan çevre sakinleri oturdukları evlerinde göçük tehlikesiyle karşı karşıya kalmasından endişeleniyor.

 

Bölgede çekim yapan Haber Merkezi Ekibimize bilgi veren mahalle sakinleri inşaatın temel kısmından sürekli su çıktığını ve çıkan suyun zaten yumuşak olan zemini daha da güçsüz hale getirerek göçükler yaşanmasına neden olduğunu belirttiler.

 

Öte yandan yolda yaşanan göçük nedeniyle bölgede daha önceden çalışmasına başlanan göçen yolun üst kısmında kalan başka bir inşaat temelinin de zarar görebileceği kaydedildi.

 

Önlem almadan çalışma başlatan firma hakkında çevre sakinleri ve temeli zarar görme ihtimali olan diğer inşaat firmasının sahipleri tarafından belediye ve savcılığa suç duyurusunda bulunulacağı öğrenildi.

Etiketler: çevre yolu arka sokak, bartın çevre yolu arka sokak, inşaat çalışması, yol göçtü
Okuyucu Yorumları

rn3vb

08.05.2017

Benimde temel göçüyür yandaki sahipsiz bina yüzünden bir yürlü binanın yetkilisi hakkında muhatap bulamıyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.34891
1.349452019-09-15 21:43:22