Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KARAKUŞLAR AİLESİNDEN İFTAR YEMEĞİ

Okunma: 1029

03.07.2017 14:13

Bartın’da uzun yıllardır ticaretle uğraşan Hüseyin Karakuş ve oğlu Nurullah Karakuş tarafından verilen iftar yemeği çok sayıda vatandaşı bir araya getirdi.

 

Beyaz eşyadan mobilyaya kadar onlarca ürünle Bartın halkına hizmet veren Karakuşlar Ticaret tarafından düzenlenen iftar yemeği çok sayıda vatandaşı bir araya getirdi.

 

Güzelbahçe Öğrenci Yurdu bahçesinde düzenlenen iftar yemeği öncesinde davetliler Hüseyin ve Nurullah Karakuş tarafından karşılandı.

 

Karakuşlar Ticaret çalışanları, müşterileri ve çok sayıda davetlinin katıldığı iftar programında okunan ezanın ardından edilen dualar eşliğinde oruçlar açıldı.

 

İftar davetinin ev sahipliğini yapan Hüseyin Karakuş Ramazan ayının insanlığı birleştiren, manevi duyguların en üst yaşandığı bir ay olduğunu ifade ettikleri konuşmasında, “Bu akşam çalışanlarımız, müşterilerimiz, esnaf arkadaşlarımız ve dostlarımızla iftar yemeğinde buluştuk. Davetimize icabet eden herkese teşekkür ediyoruz. Gelecek senelerde de gönülleri birleştiren iftar sofralarında bir araya gelmeyi ümit ediyoruz.” dedi. 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.33737
1.337852019-09-19 11:55:15