Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İYİ PARTİ BARTIN İL BAŞKANI AÇIKLANDI

Okunma: 905

23.11.2017 15:45

Meral Akşener önderliğinde kurulan İyi Parti’nin Bartın İl Başkanı Mehmet Yolcu oldu.

 

Uzun süredir il, ilçe ve beldelerde yapılanmasını sürdüren İyi Parti’nin Bartın İl Başkanı kim olacak merak konusuydu.

 

Mehmet Yolcu sosyal medya paylaşımda İl Başkanlığını açıklayarak “Sizlerin teveccühü ve Genel Merkezimizin takdiri ile İyi Parti Bartın İl Başkanı olmam layık görüldü” dedi.

 

Yolcu açıklamasında, “Değerli Bartınlı hemşerilerim ve dava arkadaşlarım. Sizlerin teveccühü ve genel merkezimizin takdiri ile İyi Parti Bartın İl Başkanı olmam layık görüldü. Geçmişimizden de bilirsiniz ki bizim için hiçbir zaman hangi konumda olduğumuz önemli olmadı. Bizim için her zaman önemli olan milletimize Bartın’ımıza nasıl hizmet edeceğimizdir. Hep nasıl daha iyi hizmet ederiz düşüncesinde olduk. Şimdi artık çok daha fazla çalışma ve koşma zamanıdır. Çünkü bu dava ülkenin birliği içindir. Bu dava milletin refahı içindir. Bu dava çocuklarımızın geleceğe umutla bakması içindir bu dava devletimizin itibar yürüyüşüdür. Bu dava güçlü Türkiye yürüyüşüdür. Bu dava Bartın’da yaşayan halkımızın yüzünü güldürmek içindir. İnşallah başaracağız. Birlikte başaracağız.  Millet olarak başaracağız. Allah bizi bu kutsal yolda utandırmasın. Hepimizin yardımcısı olsun. Unutmayalım ki medeniyet oylunun taşlarını sadece cesurlar döşer. İyi Parti Türkiye’ye iyi gelecek.” dedi.

 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Kurucu İl Başkanı görevlendirilmesine ilişkin yazılı basın açıklamasında teşkilatlanma çalışması kapsamında Antalya, Bartın, Karabük, Konya ve Muğla illerinin İYİ Parti Kurucu İl Başkanlarının belli olduğunu belitti.

 

Görevlendirilen 5 Kurucu İl Başkanı ile birlikte, bu güne kadar görevlendirilen toplam İYİ Parti Kurucu İl Başkanı sayısının 61’e yükseldiğini kaydeden Aydın, "Görevlendirilen Kurucu İl Başkanlarımıza ve teşkilatlarda görev alacak bütün arkadaşlarımıza üstün başarılar diler, ülkemize ve milletimize iyi, güzel ve hayırlı hizmetler yapmalarını nasip etmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim." dedi

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.252
0.252622019-09-19 18:25:20