Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ERCAN AYDIN: BARTINSPOR'U ŞAMPİYON YAPACAĞIMA SÖZ VERİYORUM

SADECE BİR ŞARTIM VAR

Okunma: 7648

22.04.2017 16:05

Ercan aydın: Bartınspror’u şampiyon yapacağıma söz veriyorum

 

Bartınspor’da 5 yıl kulüp Başkanlığı yapan Ercan Aydın Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Bartınspor’u şampiyon yapamazsam Bartın’ı terk ederim ve bir daha konuşmayacağıma söz veriyorum dedi.

 

İşte Ercan aydın’ın yaptığı o paylaşım

 

"SADECE BİR ŞARTIM VAR"

 

“Burdan iddia ediyorum, Bartın Belediye Başkanı ve Milletvekilleri Kongreden hemen sonra Bartınspor’un kasasına Nakit olarak 500 Bin TL'Yİ koysunlar, Bu takımı Şampiyon yapacağıma herkesin huzurunda söz veriyorum, Benim zamanımda Belediye Bütçesinden Nakit Ödeme yapılamıyordu ama şimdi öyle bir sıkıntı yok. Tecrübeli Ekibimizle bu takımı şampiyon yapamazsam, Bartın’ı terk etmeye ve bir daha konuşmayacağıma söz veriyorum, Yıllarca Beni Bartın’dan kovmak isteyenlerinde Ekmeğine yağ sürmüş olurum. Bu takım her yıl başkan değiştirmekle Asla şampiyon olamaz. aksini söyleyen çıksın karşıma, Er meydanı ortada, Saygılarımla kamuoyuna duyururum.” dedi.

 

Ercan Aydın’ın Bartınspor Başkanlığı süresince Bartınspor büyük başarılara imza atmış, halkı Bartınsporla bütünleştirmişti. Her sezon sonunda 3. lige çıkma hayali kıl payı kaçmıştı.

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.12423
1.124772019-09-19 02:54:17