Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
DUALARLA YOLCU EDİLDİLER...

71 Kişi İkbal Turizm organizasyonunda kutsal topraklara uğurlandı...

Okunma: 5187

13.04.2017 14:15

ikbal turizm, umre, bartın, karabük, umre kafilesi, milletvekili yılmaz tunç,

 

Umre turları ve programları konusunda başarılı organizasyonlara imza atan İkbal Turizm, 71 kişilik umre kafilesini daha kutsal topraklara uğurladı.

 

 İkbal Turizm organizasyonuyla 12 Nisan Perşembe günü umre programı için yola çıkan kafilenin ardından 71 kişi daha kutsal topraklara uğurlandı. Bartın’da Bartın Valiliği önünden düzenlenen programa AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, din görevlileri, umre adayları ve aileleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Törende yapılan dua ve okunan ilahilerin ardından konuşma yapan Bartın-Karabük İkbal Turizm Şubesi Yetkilisi Metin Atik; “Umre görevi için kutsal topraklara gidecek olan tüm kardeşlerimize hayırlı olsun diliyorum. Bizlerde sizin oralarda kutsal görevlerinizi en iyi şekilde ve en rahat şekilde yapabilmeniz için İkbal Turizm olarak tüm imkanlarımızı sizlere sunuyoruz. Bizim İkbal Turizm olarak amacımız tüm herkesin umreye gidebilmesini sağlamak, bu nedenle fiyatlarımız her zaman en uygun oluyor. Allah inşallah herkese Umreye gitmeyi nasip eder. İnşallah Umreden gelince de oranın hakkını vermeyi Allah hepinize nasip etsin, bu duygu hiç bir şekilde anlatılamaz." Dedi.

 

Törende konuşan AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç da umre yolcularına hayırlı yolculuklar dileğinde bulunup, “Çok değerli misafirlerimiz, umreye giden umrecilerimize hayırlı yolculuklar diliyoruz. Onlardan ülkemiz milletimiz için dualar bekliyoruz. Allah orada yaptıkları ibadetleri kabul eylesin. Özellikle Pazar günü yapılacak referandum içinde umrecilerimizden dua istedik. Milletimizin birlik beraberliği için, ülkemizin dirliği için onların edecekleri dualar bizlere kat kat fayda sağlayacaktır.” dedi.

 

Salavat ve okunan duaların ardından Bartın grubu Karabük’te yapılacak törene katılmak için hareket etti. Karabük’te düzenlenen ve yoğun katılımın olduğu törenle 71 kişilik umre kafilesi aileleri ile vedalaştıktan sonra kutsal yolculuk için Karabük’ten ayrıldı.

Etiketler: ikbal turizm, umre, bartın, karabük, umre kafilesi, milletvekili yılmaz tunç,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.49221
0.492922019-10-21 12:58:12