Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BULUT O SORUYA NASIL YANIT VERDİ?

Başkanlık için aday olacak mı? Olmayacak mı?

Okunma: 4631

29.04.2017 16:18

bartınspor, genel kurul, mehmet bulut, bartınspor başkan, başkanlık seçimi,

Bartınspor Kulübü’nün haftalar öncesinden duyurulan Olağan Kongresin de yeterli çoğunluk sağlanamadı. Çoğunluk sağlanamadığı için Olağan Kongre 6 Mayıs Cumartesi gününe ertelendi.

 

Genel Kurul Toplantısının yeterli çoğunluk sağlanamadığı ve bir sonraki haftaya ertelendiğine dair tutanak tutulurken Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, “maaalesefe çoğunluk sağlanamadığı için konre haftaya ertelenmiştir. Koca bir ilde duyarsızlık halt safhada. Bu şehri el birlik, omuz omuza vererek, esnafıyla, amiriyle, memuruyla, siyasetçisiyle Bartınspor’u layık olduğu yere taşıyalım. Bartın’ın birlik içinde başarıyı yakalayacağını düşünüyorum.” Dedi.

 

Başkan Bulut yeniden aday olup olmayacağı konusuna ise, “Biraz daha durum değerlendirmesi yapacağız. Bizim aday olup olmayacağımıza bu şehir karar verecek. Şehir inanıyor, bize güveniyor ise bunu deklare etmesi halinde aday olabilirim. Aksi halde hala yorgun ve biraz kırgın olduğumun bilinmesini isterim. Sadece yönetimin veya başkanın sahiplenmesiyle bu şehrin layık olduğu yeri yakalama şansının çok zor olduğunu bizzat görev sürem içinde çok net bir şekilde gördüm. İnsanların küçük hesaplarla bir şeyleri elde etmeye çalışması değil, büyük düşünerek ve birlik olarak hedefe kilitlenmesi gerektiği ortada. Bunu sizlerde görüyorsunuz. Bartın spor kamuoyu da çok iyi görüyor. Bu bağlamda biraz daha düşünmeye ihtiyacımız var.” Şeklinde yanıt verdi.

Etiketler: bartınspor, genel kurul, mehmet bulut, bartınspor başkan, başkanlık seçimi,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.18605
0.186772019-09-20 16:51:03