Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTINSPOR'DAN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

"Bütün Enerjimizi BartınSpor İçin Harcamalıyız"

Okunma: 1049

31.05.2017 16:27

bartın belediye başkanı cemal akın, bartınspordan cemal akına ziyaret, bartınspor kulübü başkanı mehmet bulut, bartınspor kulübü yönetim üyeleri, bartın

Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

 

Ziyarete Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Ölçek, Mustafa Ahmet Oktay, Aykut Oktay Ulu, Yasemin Dora Kurtkaya, Yılmaz Akdeniz, Yusuf Gören, Murat Kalafat, Hüseyin Kalaycı, Hüseyin Çalıkoğlu ve Hüseyin Özkan hazır bulundu.  Yeni sezon planlamaları hakkında fikir alışverişinde bulunulduğu ziyarete konuşma yapan Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut, Arkadaşlık, kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde bu takımı en iyi yerlere getireceklerini söyledi.

 

Her yıl olduğu gibi bu yılda Bartınspor’a destek olacaklarının sözünü veren Belediye Başkan Akın ise yaptığı konuşmada, “Bütün enerjimizi Bartınspor için harcamalıyız. 7’den 70’e herkesi maddi manevi destek olmaya çağırıyorum. Bu yıl şampiyon olmamız gerekiyor. Kamuoyundan aldığım izlenimlere göre futbolcular çok iyi. Bartınspor için kenetlenmemiz gerekiyor. İlimizin tanıtımı için Bartınspor’a büyük iş düşüyor. Sadece kültür ve turizmle değil sporla da ilimizi güzel bir şekilde tanıtmamız mümkün olacaktır. Bartınspor sadece Bartın’ın takımı değil Ulus, Kozcağız, Hasankadı, Kurucaşile, Amasra, Kumluca’nın takımları yani Bartın’da yaşayan doğan herkesin takımıdır. Bu yüzden Bartınspor’a destek olmamız gerekiyor. Biz Bartın Belediyesi olarak her zaman destekçisi olduğumuz Bartınspor’un bu yılda ciddi anlamda destek olmaya devam edeceğiz. Bu kentten ekmek yiyen herkesin Bartınspor’a destek olması gerekiyor” dedi.

 

Sohbet havasında geçen ziyaretin sonunda Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Bartınspor Kulübü Yöneticileri hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

Etiketler: bartın belediye başkanı cemal akın, bartınspordan cemal akına ziyaret, bartınspor kulübü başkanı mehmet bulut, bartınspor kulübü yönetim üyeleri, bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.30736
0.307782019-09-19 02:50:56