Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN'DA LEZZET DURAĞINIZ LOKMACHO CREAMRY OLACAK

...

Okunma: 59

14.06.2019 11:13

Bartın'da İşletmeciliğini Tuğçe Ünal’ın yaptığı Lokmacho Creamry düzenlenen törenle açılarak hizmete girdi.

 

Kırtepe Mahallesi Yalı Mevkii 165. Sokak'ta ticaret hayatına başlayan Tuğçe Ünal'a ait Lokmacho Creamry adlı işyerinin açılışı için tören düzenlendi. Geleneksel Osmanlı Lokmasının gerçek Belçika çikolataları ve krema çeşitleriyle eşsiz bir lezzete dönüştüğü Lokmacho Creamry açılışının ilk gününde davetli yağmuruna uğradı.

 

Düzenlenen törene Bartın Belediye Başkan Vekili Semih Kaptan, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Yavuz Selim Kapancı, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Belediye Başka Yardımcıları Necmi Balık ve Ahmet Kömeç,  Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Barış Özkan, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Dualar eşliğinde açılış kurdelesini kesen katılımcılar daha sonra işletmeyi gezerek sunulan hizmetler hakkında bilgiler alırken geleneksel Osmanlı Lokmasının gerçek Belçika çikolataları ve krema çeşitleriyle gerçekleşen sunumunu tattılar.

 

Törende Bartın Belediye Başkan Vekili Semih Kaptan işletme sahibi Tuğçe Ünal'a üzerinde Bereket Duası’nın yer aldığı bir tablo hediye etti.

 

İşletme sahibi Tuğçe Ünal’da açılışa katılan ve kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür ederek, “Bartın halkını fark yaratan sunum ve lezzetinde iddialı olduğumuz lokmalarımızı mutlaka tatmaya bekliyoruz.  Geleneksel Osmanlı Lokmasının Belçika Çikolatası ve Bavyera Kreması ile tanışmasına tanık olmak isteyenler için işletmemizin kapılarını açtık. Açılış törenimizde bizleri yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kapalı iki kat alanımızın yanı sıra açık terasımızla da Bartın halkına hizmet vereceğiz. Tüm Bartın halkını sunumunu yaptığımız eşsiz lezzetleri tatmaya bekliyoruz.” dedi.

 

Bizlerde ABA Medya ailesi adına Bartın Yalı Mevki 165. Sokak üzerinde (Kamil Koç yanı) hizmete giren Lokmacho Creamry isimli işyerine hayırlı kazançlar diliyoruz.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.23866
0.239122019-07-23 14:14:21