Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKPÜRÇEK AİLESİNDEN İFTAR İŞ ADAMLARI DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ

Okunma: 1106

03.07.2017 15:16

Akpürçek Ailesi’nden iftar.

 

Yaklaşık 20 yılı aşkın bir süredir Bartın’da PVC kapı ve pencere sistemleri üretimi ve alüminyum doğrama ticareti ile uğraşan Akpürçek Limited Şirketi tarafından iftar düzenlendi.

 

Düzenlenen iftarda Bartın’ın sanayi dünyası, bayiler, inşaatçılar ve Akpürçek Ailesinin dostları bir araya geldi. Bartın TSO Meclis Başkanı ve Akpürçek Limited Şirketi sahiplerinden Adem Akpürçek, Ünsal Akpürçek ve Erdi Akpürçek tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği bu Ramazan’da da yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

 

AS Düğün ve Kongre Salonu’nda gerçekleştirilen iftar yemeğine çok sayıda davetli ve Akpürçek Ailesinin dostları katıldı. Firma sahibi Adem Akpürçek, firma olarak Bartın’a ve bölgeye hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, iftara katılan davetlilere teşekkür etti.

 

Bartın’da çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren iş adamların bir araya geldiği iftar programında neşeli sohbetler gerçekleşirken katılımın yüksek olduğu iftar programında Akpürçek aile bireyleri misafirleriyle tek tek ilgilendi.

 

Alman devi Rehau kapı ve pencere sistemlerinin de bölge ana bayisi olan Akpürçek Limited Şirketi sahiplerinden Adem Akpürçek, Ünsal Akpürçek ve Erdi Akpürçek davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederken, “İçinde bulunduğumuz Ramazan ayının manevi güzelliğine biz de iftar programımızla dahil olmak istedik. Bu akşam iş adamlarından esnaflarına ve bürokratlardan siyasi parti temsilcilerine kadar çok sayıda dostumuzu aramızda görmek bizi onurlandırdı. Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan’da böylesi güzel bir tablonun oluşmasından mutluluk duyduk.”dediler.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.56802
0.568732019-09-19 03:48:51